#KajakiMöll

Kajaki Rent Haapsalus ja Läänemaal

“Puhas emotsioon. Värskes õhus. Arvutist eemal”

Aerutamine on lõbus ja väljakutseid esitav spordiala või mõnus ajaviide, millega võivad tegeleda kõik, olenemata soost ja vanusest. Kajaki ehk süsta rentimine annab nii spordisõpradele kui ka puhkajatele põnevaid elamusi.

Rendime ühekohalisi kajakke. Komplektis on kajak, aer, pritsmepõll ja ohutusvest. Neid kajakke on väga lihtne käsitleda nii maal kui vees. Need  on suurepärased hobiaerutajatele, kes soovivad väga stabiilset kajakki. Meie mudelid on superhead algajale aerutajale.

Suve nädalavahetustel ilusate ilmadega pakume tunnipõhist renti Haapsalus Väikesel Viigil, kust avaneb ilus vaade ühelt poolt Haapsalu linnale, teiselt poolt päikeseloojangule. Väike Viik on madal ja suhteliselt ohutu siseveekogu, mis sobib hästi algajale lõbusõiduks. Kindlasti pakume vahelduseks ka muid väljumiskohti.

Kajakke saab eelnevalt broneerides ka kaasa võtta ja minna enda soovitud veekogule. Kui võetakse suurem kogus korraga, siis saame need anda koos haagisega, millel on spetsiaalne kajakkide transportimise raam. Nii on väga mõnus minna oma sõpruskonnaga näiteks Soomaale viiendat aastaaega avastama, mõnele aerutamismaratonile või lihtsalt mõnele kaunile Eesti järvele perega kvaliteetaega veetma.

Hinnad

  • 1 tund – 10€
  • 1 päev – 30€

Meie kajakid
1 x Seabird Expedition Odin, lapsele või väiksele täiskasvanule 20-55kg
4 x Seabird Expedition Åfjord, aerutajale 55-105 kg
1 x Tahe FIT111, aerutajale kuni 130kg
1 x Winner Thunder, aerutajale kuni 140kg

Transport
Tunnipõhise rendi korral Haapsalu linnas on kajakid juba kenasti vee ääres. Anname sotsiaalmeedias teada, mis päeval ja kus kohas me teid ootame. Tule kohale, astu sisse, aer kätte ja hakka nautima.
Kui on soov rohkem aluseid korraga võtta ja ise nendega kaugemale minna, siis saame väikse lisatasu eest anda teile ka kajakkide vedamise haagise.

Broneeri kohe
Tel. +372 5553 1114,
info@moll.ee

Kas kajakk läheb ümber ja ma saan märjaks?
Meie kajakid on laia põhjaga, mis annab neile hea stabiilsuse. Peamiselt on ümber minemised tahtlikud –  soovitakse harjutada või lihtsalt meelega kombitakse piire. Seega – kajakid mida kasutame, ei lähe kergesti ümber. Mõned rahuliku sõidustiiliga nautlejad ei pane peale isegi pritsmepõlle. Kui sulle meeldib aga sportlikum liikumine, siis põll kaitseb sind lainete ja ka aeru pritsmete eest.

Ohutus
Kajakiga veele minek on kasutaja omal vastutusel. Enne veele minekut uuri ilmaennustusi mitmest kanalist. Mõtle, kas sinu tervislik seisund ning oskused vastavad kajakiga seiklemisele ning ilmaoludele. Uuri eelinfot ning planeeri läbi marsruudid. Kasuta alati turvavarustust ning hoia veekindlalt pakitud sidevahend käepärast. Igaks juhuks võiks kuivad vahetusriided sind kaldal oodata.

#KajakiRent #KajakkideRent #SüstaRent #SüstadeRent #HaapsaluKajakirent #HaapsaluKajakilaenutus

facebook.com/kajakilaenutus